אודות

קי טי וי החזקות נוסדה ע״י 5 חברים, עם שחרורם משירות ארוך כחובלים בחיל הים. הבסיס הרעיוני להקמת החברה, היה הרצון ליצור פלטפורמה משותפת להגדלת ההון של השותפים באמצעות השקעות בנדל״ן, תוך הבנה כי ״השלם גדול מסך חלקיו״.

 

בתחילת הדרך שימשו ערכי היסוד הצבאיים – דבקות במטרה, יצירתיות, אמינות, ומקצועיות בלתי מתפשרת – כמצפן לשותפים, וערכי יסוד אלו הוטמעו באופן עמוק ברוח החברה. עם השנים נוספו על ערכים אלו, ניסיון והבנה מקצועית עמוקה של עולם הנדל״ן. באמצעות השילוב של ״רוח החברה״ עם הניסיון שנרכש לאורך השנים, פיתחה החברה מתודולוגיית השקעה ייחודית אשר מהווה הבסיס לניתוח השקעות וקבלת החלטות איכותיות ומבוססות נתונים .  


בשלב זה, ולאחר מספר פרויקטים מוצלחים החלו להגיע בקשות רבות לשותפות והשקעות בפרויקטים אותם קידמה החברה. לאור בקשות אלו בנתה החברה מסלולי השקעה המאפשרים למשקיעים חיצוניים ליטול חלק בפרויקטים שהחברה מובילה, תוך כדי שמתאפשרת גמישות במתווה ההשקעה וביכולת התאמת מידת הסיכון לכל משקיע. המצב החדש היווה תמריץ להחלטת החברה להנגיש את השקעותיה גם לקהל הרחב. 


כיום, קי טי וי מתפקדת בפועל כגוף השקעות עבור מספר רב של לקוחות. החברה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מסלולי השקעה שונים, ותווה שותפויות אסטרטגיות עם חברות מובילות נוספות אשר מחזקות את יכולות החברה להוציא לפועל את הפרויקטים שלה בהצלחה.

 סה״כ גייסה החברה למעלה מ-100 מיליון ₪, יזמה פרויקטים בהיקף כולל של עשרות אלפי מטרים של יח"ד, משרדים ומסחר וכיום מובילה כ-15 פרויקטים. 

חדשנות

בניה באיכות גבוה, סטנדרט גבוה באופן יוצא דופן לשוק.

מקצועיות

ניתוח של כל הנתונים באופן מקיף לפני תחילת פרויקט, במהלכו ובסופו. פרויקטים עם ליווי בנקאי המבטיחים רכישה שקטה ללא הפתעות.

אמינות

שירות אישי ואמין, גמישות בכל שלבי התהליך הולכים "אקסטרה מייל" בשביל הלקוח.

לקבוע סטנדרט של חדשנות בענף הנדל"ן, תוך מתן דגש על שירות אישי ואמין, ובניה באיכות גבוהה.